Add items to wish list
0
My order
 • Ecological coating
  Ecological coating
 • Leader of the year
  Leader
  of the year
 • Fast shipping
  Fast
  shipping
 • Guarantee of quality
  Guarantee of
  quality
 • Officialstore
  Official
  store
Reviews about the store
About us

Підприємство займається виробництвом чавунного посуду ТМ «BRIZOLL».
      Ми захоплені не просто ідеєю виготовлення чавунного посуду, а й відродженням цілої культури використання чавунного посуду як на професійній кухні, так і в кожному домі.

      Чому ми всі це робимо? Тому що чавун – це, перш за все, практичність і доступність. Ми вже забули про надокучливий процес заміни кожні 2-3 роки сковорідки з пошкодженим синтетичним антипригарним покриттям.
      Ми любимо те, що робимо. Замкнутий цикл виробництва дозволяє нам контролювати кожен етап і бути впевненими в продукті від ідеї до фінального етапу, коли сковорода потрапляє до ваших рук. Ви отримуєте не просто чавунну сковороду, Ви отримуєте надійного помічника в щоденних кулінарних починаннях, виготовлену з екологічно чистого матеріалу з дотриманням стандартів якості.

      Результати говорять самі за себе, ми стрімко розвиваємось і постійно завойовуємо внутрішній ринок. За кілька років нам вдалося експортувати нашу продукцію і в країни Європи.
      Кожен день ми працюємо над розширенням асортименту, вдосконаленням процесів, скороченням дистанції між споживачем і нашим продуктом, водночас дбаючи про те, щоб зробити його доступним для кожного.

 

 

Up