Add items to wish list
0
My order

Portioned cast iron frying pan WOK 180 х 63 mm

SKU HW18
In stock
€6
€7
Sign in
to add this item to wishlist
Wholesale prices from 3 units
%
Sign in to see your personal discount
Quick order
Features
Diameter, mm  180
Weight, kg  1.1
Volume, l  1.12
Height, mm  67
Bottom thickness, mm  4.4
Handle type  cast
Form  Round
Weight, g  1100
Тип  Сковороды WOK
Серия  WOK
Материал  Чугун
  • Усі стандартні замовлення на доставку обробляє GLS, за винятком Німеччини, яку обробляє DHL. 2–5 робочих днів 

  • Усю експрес-доставку обробляє DHL. Будь-де в ЄС: 1–2 робочих дні

 

  • Готівка
  • Visa і MasterCard
  • PayPal

 

A portion pan WOK of the TM “Brizoll” is made of high quality cast iron, It is suitable for cooking various dishes, especially Oriental cuisine,

The pan is ideal for portion serving of dishes both in professional catering establishments, and at home, The advantage of cast-iron cookware is that it retains heat for a long time, so food in such cookware stays hot for much longer, You can enjoy its taste while chating with your friends,

If you want to surprise your close friends and relatives not only with the taste of the dishes, but also with the original presentation, you should pay attention to the cast iron portioned cookware of the TM “Brizoll”!
Careful usage of cast-iron cookware guarantees you a long period of exploitation!

Придбав невеличку вок-пательню (180 х 63) і маленьку пласку (140 х 25) первинно про всяк випадок. Планував використовувати для розігріву їжі на газовому пальнику під час довгих вимкнень елекрики в результаті російських ракетних атак. Об'єм і розміри ідеально для цього підходять. Брав їх з величезними сумнівами, бо мав доволі неприємний досвід використання радянських "чугунок", а в закладах роками готував на сталевих з різними цікавими покриттями. Оплатив і дуже швидко отримав свої нові чувунні пательні від Brizoll. І тут почалось найцікавіше!)
Швидко зібрав матеріали про правельні стартові етапи і провів кілька сеансів полімеризації. І ось тоді пательні засяяли на славу! Вирішив спробувати їх не тільки в розігріві, але й в приготуванні. Вони прекрасно показали себе на газовому пальнику, на індукційній пічці, в електричній духовці і на відкритому вогні. На пательнях файно смажити, тушкувати, проварювати і не тільки. Пательні швидко гріються навіть при невеличкому нагрівання і підтримують необхідну температуру. Ідеально підходять для м'яса і овочів! Взагалі практично безмежна кількість варіацій що можна зробити!

Хотів би подякувати за прекрасну якість, справедливі ціни і наявність української на офіційному сайті!
Залюбки купуватиму в майбутньому!

Reply
A new review or comment
Sign in with
Rate this item
Send
Up